Hakkımızda

1995 yılında Koçaklar Koltuk Döşeme olarak başladığımız serüvenimiz 2019 yılı itibariyle “Koçaklar Home & Living” markası altında İstanbul Ataşehir’de devam ediyor. İlk yıllarımızda mobilya döşeme, tadilat gibi konularda özelleşen firmamız, yeni markası altında premium kalite deri koltuk imalatına yönelmiştir.. Deri Chester Koltuk ve Modern Kanepe, Deri Berjer ve Deri Ofis Mobilyası üzerine yoğunlaşan geniş ürün yelpazemiz, 30’dan fazla ürün ve 50’den fazla deri çeşidini yerinde deneyimleyebileceğiniz Ataşehir Showroom‘umuzda siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuluyor. Showroom’umuz bu haliyle Türkiye’nin en geniş deri koltuk teşhiri olarak öne çıkıyor. Üretici firma olarak, katalogdan değil  üretilmişini göstererek satış yapmayı daha anlamlı ve yararlı bulmaktayız.

Atöyemizde ise, yıllarını mobilya sektörüne vermiş deneyimli ustalarımız, evinizi en konforlu ve keyifli hale getirmek, düşlediğiniz mobilyaları gerçeğe dönüştürmek için her gün tam kapasite üretim yapıyor. En üst kalite malzeme Koçaklar işçiliği ile birleştiğinde taklit edilemeyecek, yıllarca eskitilemeyecek  sanat eseri koltuklara dönüşüyor.

26 yıl boyunca deri koltuk ve mobilya tasarlama süreçlerimizde elde ettiğimiz tecrübemizi müşteri odaklı bir tasarım ve üretim süreciyle birleştirdik. Bunu yaparken sektörün öncü firması olmanın verdiği sorumlulukla üretim kalitemizi hep en üst seviyede tuttuk. Geldiğimiz noktada Koçaklar Home & Living, sadece bu kaliteyi keşfeden yeni müşterilerimizin mobilyalarına değil eski müşterilerinin memnuniyeti ve referansları sayesinde İstanbul içi ve dışı bir çok farklı çalışmaya da imza atmanın mutluluğunu yaşıyor. Hem bireysel ev dekorasyonu hem kurumsal ofis dekorasyonunda premium kalite deri koltuk ihtiyacı olan müşterilerimiz ister standart ölçülerde, ister tamamen kendi belirledikleri özel ölçülerde yaptığımız üretimler sayesinde Koçaklar şıklığına kavuşuyor.

Koçaklar Home & Living olarak amacımız, önümüzdeki dönemde sektöre yön veren deri chester koltuk ve deri modern koltuk tasarımlarımızla deri koltuk denildiğinde Türkiye’de ve yurtdışında akla gelen ilk firma olmaktır. Bu doğrultuda satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini gözeten yaklaşımımız ve hep en tepede bulunacak Koçaklar Kalitesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

En yeni modellerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için sosyal medyada Koçaklar Home & Living’i takip etmeyi unutmayın:

Instagram | Facebook 

Koçaklar Home & Living | Deri Chester Koltuk | Deri Ofis Mobilyası Logo
Menü