Chester Deri Koltuk Modelleri

Bir koltuk takımı almak zaten başlı başına zorken bir Chester sahibi olmak ayrı bir dünya desek yerinde olur. Koltuk evin başköşesinde hayatın içinde bir ana elamn halini alır ve siz farkında olmadan bütün anılarınızın içinde sessizliğini korur.

Bir Chestersa bütün bu anılarınızı bir hayat boyu sürdürebileceğiniz kaliteli bir yuvaya dönüşür.

 

CHESTER KOLTUKLAR EL İŞÇİLİĞİNİN ZİRVESİDİR

Bir chester herhangi bir koltuktan farklı olarak ayrı bir özen  ister ve kalitesi onun görünüşüne öyle oturmuştur ki onu uzaktan görünce ilk bakışta bir klasik olduğunu anlarsınız. Chester koltuklar hem daha rahattır hem de klasik bir efsanedir; yine de seçim sizin.

CHESTER KOLTUK BİR ÖMÜRLÜK YATIRIMDIR

Chester koltuklar her ne kadar garanti süresi verilse de ömürlük mobilyalardır.Ortalama bir koltuk yaklaşık 10 yıl dayanırken, bir Chester yaklaşık 50 yıl kullanılabilmektedir. Lüksün doruklarında bir tura çıkmak için uzaklara gitmenize gerek yok, kaliteyi ve estetiği Koçaklar’da tasarlıyoruz.

BİR CHESTER KOLTUĞUN MODASI GEÇMEZ

El yapımı deri bir chester koltuk sahibiyseniz evinizde zamansız bir moda ikonunu barındırdığınıza emin olabilirsiniz. Yaşlandıkça  farklılasan benliği ile yaşam alanlarının ilgi çekici bir üyesi olarak kalır. Bütün bunların ayrıcalığını yaşamak içinse Chester koltuk almak yetmez; kaliteli bir atölyeden çıkmadığı sürece bazen sadece bir görünüşten ibarettir.

CHESTER SAHİBİ OLMANIN GURURU

İngiliz asillliğini yaşamak için saraylarda oturmanıza gerek yok; bir Chester yeter…

Bir konuşmanın , zevkli sohbetlerin rahatlığını sağlayan, neşe ve gurur kaynağıdır o.

Eğer bir iş görüşmesinin tam ortasındaysanız aslında bazen bir Chester yardımınıza koşar, yüksek kalite bir chester karşınızdaki insana gven vermenin bir diğer yoludur.

 

UYUMLULUĞU

Bir chester bütün zevklere hitap eder. Geleneksel ya da modern bir anlayışınız mı var ? ya da minimal? peki ya derinin ihtişamını ya da dokusunun minimalliğini görmek için hayallerinizi bir Chesterla süslemek istemez misiniz…

Hepsi bir yana Koçaklar kalitesiyle sizi chester rahatlığını tatmaya davet ediyoruz.

ister randevu alın istediğiniz bir zaman gelin isterseniz çat kapı;

bize ulaşmadan Chester almayın:)

Menü