Deri Ofis Koltuğu: Çalışma Alanlarınızda Farklılık

Ofis Mobilyası ya da Ofis Koltuğu dendiğinde deri her zaman en üst kalite kabul edimektedir. Deri ofis koltuğu, çalışma alanlarınız için ideal olan bir çok özellik barındırır. Nesiller boyu, işletmeler mekanlarını deri ofis koltukları ile donatmıştır ve donatmaya devam etmektedir. Bugün tasarlanmış bir çok deri ofis koltuğu, deri ofis sandalyesi ve deri ofis kanepesi sayesinde tüm iç mimari çalışmalar bu ürünleri barındıran tasarımları tercih etmektedir.

Deri ofis koltuk takımı mekanınızın havasını tamamen değiştirir.

DAYANIKLI

Deri koltuk denince belki ilk akla gelen özellikleri yıllara meydan okuyan dayanıklılıkları oluyor. Bakımları iyi yapılan bir deri koltuk (yapılmayanlar da) yıllarca mekanlarınızda aynı şıklığı sürdürmenize yardımcı olur. Belki sizin ailenizde bile jenerasyondan jenerasyona aktarılan bir deri koltuk vardır. Bu şekilde dayanım gücüne ve tükenmeyen bir şıklığa sahip bir deri koltuk firmanız için harcamadan çok yatırım olarak kabul edilmelidir.

Mekanın elverdiği ölçülerde köşe takımları da ofislerde sıkça tercih edilmektedir.

TEMİZLİĞİ KOLAY

Bakımdan bahsetmemiz gerekirse; derinin temizliği ve bakımı kumaş mobilyalara göre çok daha kolaydır. Nemli bir kağıt mendille deri koltuğunuzun üzerindeki kiri, yemek kırıntılarını ve dökülen içecekleri temizlemek mümkündür. Kumaşın bu noktada bakımı çok daha zor olmaktadır. Kırıntılar silmekten ziyade süpürülmelidir. Dökülen içecekler ise işi çok daha zorlaştırabilmekte, bazı sıvılarınsa tamamen temizlenmesi imkansız olabilmektedir.. Tam da bu yüzden, deri mobilya ve deri koltuk tercihleriniz uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır.

Sıcak tonlarda bir kahverengi deri kanepe ya da şık bir siyah deri koltuk, derinin pürüzsüz yüzeyi sayesinde hafiften göz alıcıya geniş bir skalada bir ışıldama/parlama yaratır. Böylece koltuğunuz mekanınızda kendini fark ettirir. Bilindiği gibi, bir çok farklı reklamlarda, tanıtımlarda parlama lüks ile ilişkilendirilmektedir. Yine bu noktada kumaş ile karşılaştırırsak, kumaş çok sönük kalmakta, istenen etkiyi yaratamamaktadır.

Ofislerde rahat oturum ve ortopedik destek tercih sebebi olmalıdır.

HOME OFFICE’LERİN DE TERCİHİ

Evden çalışanların genelde etkilemek istedikleri ziyaretçileri pek olmaz. Fakat, konforu, karakteri ve motivasyon arttırıcı hissiyatı ile deri koltuk bir çok evden çalışan için de doğru tercih olabiliyor. Deri koltuk, 35HR gibi kaliteli süngerler ile desteklendiğinde ortopedik olarak tatmin edici bir oturum sağlamaktadır. Doğru bir koltuk, normalde rahatlamak için kullandığınız oturma odanızda bile size “haydi çalışalım!” diyecektir.

Menü