Deri Koltuk

Deri Koltuk  modellerimiz ile sizlere geleneksel ve modern tasarım anlayışımız ile bir arada yenilikçi, özgün ve estetik görünümlü ürünlerimizi sizlere sunmaktan Koçaklar Koltuk olarak  gurur duyuyoruz.

Kaliteli bir Deri Koltuk seçimi yapmak oldukça önemli. Sonuçta koltuk oldukça tamamlayıcı bir parça. Bundan dolayı, doğru koltuk seçimi yapmak odanın tarzını ve görünüşünü bambaşka bir biçimde şekillendirir.

Hatta koltuk yalnızca oturma odasının değil, tüm evin havasını etkileyen çok önemli bir mobilyadır. Oturup sakince evin tadını çıkardığımız, film izlediğimiz ya da kitap okuduğumuz bize ait olan bir köşedir. Rahat edebileceğiniz bir alanınızın olması kendinizi dış dünyadan soyutlamanıza imkan tanır.

Deri Koltuk

Tarz açısından konuşacak olursak, Deri Koltuklar hem klasik hem de modern salonlarla uyumlu, zamanın ötesinde bir hissiyatı olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı, Deri Koltuklar asla demodeleşmez.

Deri şüphesiz piyasadaki en kaliteli materyallerden biri. Doğallığı ve kalite açısından rakip tanımamasıyla deri, güçlü, dayanıklı ve az bakım gerektiren bir materyaldir. Zamanla yıpranmaz ve hatta yıllar sonra dahi ilk aldığınız günkü görünümünü korur.

Deri koltuğa yapılan yatırım, kaliteye yapılmış bir yatırımdır.

Deri Koltuk Tasarımları

Farklı farklı tasarımlara sahip deri koltuklar bulabilirsiniz. Birkaç örneğe birlikte göz atalım:

  • Klasik: Klasik bir koltuk istiyorsanız, mutlaka bilmeniz gereken bir koltuk var; Chesterfield. Bu şık ve sofistike koltuk, bir zamanlar İngiliz evlerinin demirbaşıydı. Ayrıca ofis ve otel lobilerinde de şıklığıyla göz dolduruyor.
  • Minimalist: Klasik koltuklar bej ve kahverengi gibi klasik renklerdeyken, farklı farklı renklerde minimalist deri koltuklar bulabilirsiniz. Genelde düz çizgiler bulundururlar ve görece sade tasarımlara sahiptirler. Modern ve tek rengin hakim olduğu evlerde oldukça şık durabilirler.
  • Rüstik: Tabii ki en fazla tercih edilen dekorasyon tarzlarından birini de es geçemeyiz. Sıcak bir ev hissiyatı için rüstik koltuklar da harika bir tercih olabilir.

Deri Koltuk satın almadan önce, artılarını ve eksilerini değerlendirmeniz,bir koltukta ne aradığınızı, koltuğu ne için kullanacağınızı ve oturma odanıza en çok hangi mobilyanın uyacağını bilmeniz oldukça önemlidir.Sizlere Koçakla Koltuk olarak tercih edeceğiniz Deri Koltuk seçiminde yardımcı olalım. Detaylı bilgi için aşağıda bulunan linke tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz

+90(216) 576 00 42

 

Menü